Z Martą i Grześkiem znam się od dawna dzięki wspólnej pasji. Wszyscy jeździmy motocyklami. To kolejna para z ekipy na dwóch kółkach, która zdecydowala się pobrać.

Takich znajomych mam jeszcze wielu dlatego ufam, że to nie ostatnie zdjęcia dla zmotoryzowanych. Trzy dni czekaliśmy na słoneczną pogodę. Ponieważ Marta i Grzegorz mieszkają poza granicami kraju istniało realne zagrożenie, że sesja się nie odbędzie:-) Jednak szczęście nam sprzyjało i w czerwcowy czwartek na dwa dni przed ich odlotem pojawiło się słońce. Udało się zrobić plener. W makach, w ruinach zamku Krupe, w dworku przy Skansenie Lubelskim, na motocyklach i …z króliczkami. Króliki, które wypożyczyła mi moja koleżanka Kasia T. ( dziękuję serdecznie Kasiu!!!) czekały i obgryzały mi kwiaty chwilowo zamieszkując mój balkon. Ale co tam kilka liści w porównaniu z efektem zdjęć:-)

Zapraszam do ogladania

P.S.

Marta brawo!! za dbałość detale:-)

Marta do ślubu miała piękną suknię z czerwoną tasiemką sznurowaną na plecach i czerwone pantofelki. Grzesiek miał marynarkę przypominającą frak. Jak nic pasował mi do tego cylinder, laseczka, makowe pole i króliki.

Znalazłam cylinder, znalazłam króliki i znalazłam makowe pole dzięki Magdzie ( dzięki stokrotne ). Tą sesję podzieliłabym tak naprawdę na trzy częśći tematyczne. Dwie pierwsze bardziej bajkowe z pierwszego dnia sesji. I jedną zmotoryzowaną z drugiego dnia. :-)

Monika Kaczor Fotografia ŚlubnaMonika Kaczor Fotografia ŚlubnaMonika Kaczor Fotografia ŚlubnaMonika Kaczor Fotografia Ślubna Monika Kaczor Fotografia Ślubna Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna  Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna

Monika Kaczor Fotografia Ślubna Monika Kaczor Fotografia Ślubna Monika Kaczor Fotografia ŚlubnaMonika Kaczor Fotografia ŚlubnaMonika Kaczor Fotografia Ślubna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz