Zanurzyć się we wspaniałościach życia…

Zanurzyć się we wspaniałościach życia…

wpis w: Bez kategorii | 0

Moja koleżanka, podróżniczka, łowczyni przygód, Marzena, która zwiedziła nie jeden zakątek świata namówiła mnie na niespodziewaną podróż. Wyjazd zaowocował nie tylko możliwością podziwiania niezrównanego piękna słonecznej wyspy ale również uczestnictwem w plenerze artystycznym i warsztatach fotograficznych prowadzonych przez znaną krakowską artystkę malarkę, graficzkę i rzeźbiarkę Joannę Łapuszek. Asia  na stałe mieszka na Cyprze. Tam tworzy swoje niesamowite obrazy, prowadzi działalność turystyczną, oraz żegluje. Tak, Asia jest kapitanem żeglugi morskiej i wraz ze swoim partnerem zwiedziła niemal cały świat pływając jachtem.

fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor

Jeśli nie chcecie oglądać Cypru zza szyby autokaru lub brzegu hotelowego basenu, jeśli macie ochotę na wycieczkę z charakterem polecam pobyt w domkach (www.cyprtimi.eu) letniskowych u Joanny. Asia uraczy Was swoją gościnnością, zarazi nieschodzącym z twarzy uśmiechem, megapozytywną energią, pasją życia oraz cypryjskimi, pycha sałatkami :-) Zaprowadzi Was w miejsca, krórych nie znajdziecie w folderach turystycznych i zapewni wiele nietuzinkowych atrakcji. Jedną z nich może być rejs jachtem po morzu śródziemnym.

fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor

Dzięki temu wyjazdowi powstał projekt sesji i plenerów fotograficznych na Cyprze: w Paphos, Akamos, Petra tou Romiou, w Larze i innych zakątkach migdałowej wyspy. Bo przecież marzeniem każdej młodej pary są niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Jeśli chcecie mieć taka pamiątkę w rozsądnej cenie zapraszam do kontaktu ze mną.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia np. weselnego w cypryjskiej restauracji prowadzonej przez gruzińską rodzinę, na klifie z widokiem na lazurową zatokę.

Kult bogini Afrodyty nieodłącznie wiąże się z miłością. Mityczne miejsce narodzin pięknej bogini znajduje się w Petra tou Romiou, tam gdzie z głębi morza wyłaniają się trzy potężne skały. Według mitu Afrodyta wyłoniła się w tym właśnie miejscu, wynurzajac się z morskiej piany na grzebietach delfinów. Afrodyta jest patronką wyspy, opiekunką żeglarzy, boginią miłości i pomyślnych zaślubin. W tym właśnie wyjątkowym miejscu miałam przyjemność fotografować młodą parę Rosjan.

IMG_0055 (1280x853)fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor

fot. Monika KaczorProponuję możliwość sesji ślubnej własnie tam.

Istnieje możliwość wykonania zdjęć również w innych wyjątkowych zakątkach Cypru.

fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor

 

Jeśli jesteście zainteresowani taką sesją proszę o kontakt ze mną 

 

Cypr, plener ślubny, fotograf Lublin, Monika Kaczor, fotografia ślubna,
Cypr, plener ślubny, fotograf Lublin, Monika Kaczor, fotografia ślubna,

fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczorfot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor fot. Monika Kaczor

Zostaw Komentarz